Sipariş ve Teslimat


Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Lokumbebe.com'dan yaptığınız alışverişler, onay e-mail'ini takip eden 3-5 iş günü içerisinde Ptt Kargo şirketine ulaştırılır. Bu bilgi size mail yoluyla bildirilir.

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü verdiğiniz tüm siparişler takip eden Pazartesi günü işleme alınır. Cumartesi-Pazar günleri Ptt kargo tarafımızdan teslimat almamaktadır. Kargo firması cumartesi öğleye kadar size teslimat yapmaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde lütfen ürünü kargo şirketine iade ediniz ve bize iletişim kısmından sipariş kodunuzla birlikte ulaşınız.

Kargo Ücretleri

Lokumbebe.com'da sipariş verdiğiniz ürünler için kargo ücreti PTT kargonun belirlediği ücretlerdedir. 150TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti talep edilmemektedir.