Gizlilik Politikası


Lokumbebe sitesinin kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir Internet ortamı sağlamak için belirttiği gizlilik hakları , aşağıda sıralanmıştır:

1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır
2. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Lokumbebe sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Bu ilkeler ile kişisel haklarınızı Lokumbebe teminat altına alınmıştır.

Veri Güvenliği ve Paylaşımı:

Lokumbebe.com kişisel bütün bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklama, 3. şahıslarla paylaşma ve kötüye kullanma hakkına sahip değildir. Bunu bilgileri Lokumbebe.com alışveriş işlemleri haricinde kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Lokumbebe.com. tarafından değerlendirilerek Üyelerinin bilgilendirilmesi , duyurular ve ürün gönderimi iletişim ve ödemeler amacıyla kullanılabilir.

 


Lokumbebe.com ve Tüketici hakları

Lokumbebe olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Lokumbebe alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.